KONST / Litografier / Färglitografi 9478559
nr 947 8559
Pernilla P Stappe
(f. 1967), Sverige
Färglitografi, Pernilla P Stappe (f. 1967), teatime, 31/275, signerad, motivet: 39x32
Pernilla Petersson Stappe, svensk målare född 1967.
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 9 mars 2015
kl 20:16:15
300 kr
400 kr
Pernilla P Stappe
Läs mer om Pernilla P Stappe